Kanovaren & Suppen

Kano huren en varen op de Regge

Vakantiepark Mölke is gelegen aan het riviertje de Regge in het mooie Twente, Overijssel. De beste manier om de Regge en haar directe omgeving te ontdekken, is natuurlijk vanaf het water. Bijvoorbeeld in een 1- of 2-persoons kajak of 3-persoons Canadese kano. Paddel over het riviertje en maak een onvergetelijke kanotocht door de omgeving. Onderweg doorkruis je een verrassend landschap en vaar je met je kano door verschillende dorpen en gehuchten, zoals Rijssen met haar Pelmolen. Kanovaren in Twente: Genieten met een hoofdletter G!

Wanneer je terugkeert vaar je op hetzelfde riviertje, maar het zal je verbazen hoe anders de Regge er dan weer uitziet. De omgeving is namelijk zeer gevarieerd en je zult bij elke blik iets nieuws ontdekken. Bovendien is een kanotocht de ideale manier voor kleine en grote groepen om een leuke en actieve dag te beleven.

Wil je lekker een middagje kanovaren bij Mölke op de Regge?

Prijzen kanoverhuur per uur

  • 3-persoons kano € 11,00
  • 2-persoons kajak € 8,00
  • 1-persoons kajak € 6,00

Reserveer nu

Suppen op de Regge

Heb je liever wat anders dan kanovaren? Vakantiepark Mölke biedt ook de mogelijkheid om te suppen op de Regge! Ontdek al staand en paddelend de omgeving. In een groep suppen is alleen maar leuker. Doe verschillende wedstrijdjes en sup erop los!

Wil je lekker een middagje Suppen bij Mölke op de Regge?

Prijzen SUP verhuur

  • 1 uur suppen €8,50
  • 1,5 uur suppen €12,75
  • 2 uur suppen € 17,00
  • 4 uur suppen € 34,00

Het kan gebeuren dat je iets langer supt dan je dacht. Bij te laat terugkomen hanteren we €4,25 per half uur.

Reserveer nu

Openingstijden

Benieuwd naar de openingstijden? Klik hier!

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×